Renginiai


Ilgai lauktas. Organizuojamas antrą kartą ir dar didesnio masto renginys!

Metaloieškojimo festivalis- Go Minelabbing Latvia 2020.
 

Nesvarbu, kokį detektorių turi. Nesvarbu, iš kur esi.  Atvyk ir laimėk vieną iš 50 prizų! Pagrindinis renginio prizas - Minelab Equinox 800 ir 3x Minelab Vanquish metalo detektorius!!!

 

2020 metų sezono pradžia bus ypatinga, nes Latvijos ir kaimyninių šalių gyventojai pagaliau turės galimybę parodyti metalo ieškojimo įgūdžius ir palenktyniauti su kitais mėgėjais.

 

MOREX DETEKTORI remiamas Minelab organizuoja didžiausią Baltijos šalyse metalo ieškojimo ralį.

 

Ką reikia padaryti norint dalyvauti renginyje?

 

Per šią nuorodą būtina įsigyti bilietą į renginį:
 

https://www.morex.lt/bilietas-i-go-minelabbing-latvia-2020
 

Dėmesio! 12 eurų bilietų kaina galioja iki kovo 20 dienos įskaitytinai. Perkant bilietą nuo kovo 21 iki balandžio 3 dienos, jo kaina 15 eurų. Dalyvių skaičius ribotas. Atkreipkite dėmesį, kad bilietai bus parduodami iki balandžio 3 dienos. Įsigyti bilietus vietoje nebus galimybės.

 

 

Tikslios renginio koordinatės bus įslaptintos ir mes atskleisime jas ralio pravedimo dieną. Kol kas apytikslę vietą jūs matysite žemėlapyje – taip galėsite orientuotis į kurią pusę važiuoti.

 

Tikslią vietą paskelbsime šiame puslapyje balandžio 4 dieną 09:30. Žemėlapyje bus nurodyta renginio pravedimo vieta ir pateiktos jos koordinatės, taip pat visa aktuali informacija bus publikuojama renginio grupėje Facebooke. Junkitės prie grupės paspaudę šią nuorodą: 

https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/
 

Taip pat grupėje galėsite susirasti pakeleivius, kartu su kuriais atvyksite į renginį. Po festivalio vienam iš grupės dalyvių padovanosime prizą.

 

Beje, prizą gaus ir vienas iš tų, kas dalinsis socialiniuose tinkluose savo nuotraukomis iš renginio su heštegu #gominelabbinglatvia2020 ir  #morexdetektori

 

 

Kaipvyksfestivalis?

 

Registracija prasidės 10:00. Renginio pradžia 12:00. Visi dalyviai su atspausdintais bilietais jau turės užimti savo vietas.

 

Ralio trukmė -  4 valandos. Renginio esmė – surasti visas mūsų specialias  monetas, viso jų 50 vienetų, sunumeruotų eilės tvarka. 16:00 val. visi dalyviai turi grįžti į pradinę poziciją. 16:15 prasidės loterija, kurioje monetų numeriai dalyvaus 50 prizų lošime. Pagal loterijos sistemą mes skelbsime prizą, trauksime iš vazos numeriuką ir dovanosime prizą atitinkamo numerio monetos turėtojui. 

 

Antras ralio etapas – „šrotas“. Visus rastus konkurso teritorijoje daiktus būtina pristatyti į mūsų bazę. Veiks priėmimo punktas, kur Jūsų „laimikį“ pasvers ir tas, kurio priduotas metalas turės didžiausią svorį, gaus prizą.

 

Jeigu Jums nepavyks laimėti nė vieno konkurso, būkite tikri – Jūs neišvažiuosite tuščiomis rankomis. Kiekvienam dalyviui MOREX DETEKTORI paruošė praktiškas dovanas.

 

Nuo 13 iki 17 val. veiks karo lauko virtuvė, kur visi išalkę galės nemokamai pavalgyti  guliašo sriubos.

 

Kaipnusigauti

 

Atvykti į renginį galima automobiliu. Prie renginio pravedimo vietos Jus turėsite galimybę pasistatyti automobilį. Tiems, kas neturi automobilio, rekomenduojame susirasti pakeleivius – tai galima padaryti renginio grupėje:

https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/

 

Nepamirškite, bilietų skaičius ribotas!

 

Iki kovo 20 dienos užsisakykite bilietą už 12 eurų paspaudę šią nuorodą:

 

https://www.morex.lt/bilietas-i-go-minelabbing-latvia-2020

 


Norint sekti visus naujus įvykius, užsiregistruokite:

Mūsų “Facebook” grupėje : https://www.facebook.com/groups/gominelabbinglatvia/
Mūsų “Facebook” puslapyje : https://www.facebook.com/morexdetektori/
Mūsų Instagram : https://www.instagram.com/morexdetektori.lv/