Garantija

Visi mūsų įrenginiai yra originalūs ir aptarnaujami oficialiuose servisuose!

MINELAB24.LT veikia seniai ir teikia oficialią kiekvienos siūlomos prekės garantiją. Priklausomai nuo modelio garantijos terminas sudaro nuo 2 iki 5 metų kaip fiziniams, taip ir juridiniams asmenims.

Kilus problemoms su metalo detektoriais, rekomenduojame kuo detaliau aprašyti probemos esmę mūsų konsultantui telefonu arba elektroniniu paštu. Tokiu atveju Jūs gausite greičiausią Jūsų situacijos sprendimą. 

Taip pat garantuojama kaina, už kurią pateikėte prekės užsakymą. Ji liks nepakitusi bet kokiu atveju.

Reputacija yra neįkainuojama, ir mes tai puikiai suprantame.


! Garantija netaikoma defektams, atsiradusiems dėl vėjo, žaibo, gaisro, potvynio, žemės drebėjimo ir kitų force majeure įvykių.

Prekių grąžinimas: Prekės grąžinamos į mūsų biurą Rygoje.

Remiantis Latvijos Respublikos Ministrų kabineto nutarimu „Nuotolinių sutarčių nuostatai“ Nr. 207. pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų atsisakyti Sutarties. Tačiau būtina laikytis „Vartotojų teisių apsaugos įstatymo“ 12 (6) straipsnio, kuriame teigiama, kad: „vartotojas yra atsakingas už kokybę ir saugumą teisėto atsisakymo laikotarpiu“ ir taisyklių „Nuotolinių sutarčių nuostatai“ Nr. 207, 14.1 straipsnio „Vartotojas yra atsakingas už bet kokį prekių vertės sumažėjimą, jei prekės buvo naudojamos nesuderinamu su sąžiningumo principu, įskaitant kitus tikslus, o ne išaiškinti prekių savybes ir funkcionalumą“.

Atminkite! Pasinaudodamas teise atsisakyti sutarties, vartotojas turi teisę naudoti produktą tiek, kiek būtina norint apžiūrėti produktą (tiek, kiek tai galima padaryti prieš perkant prekę įprastoje parduotuvėje).

Svarbu! Grąžinant prekes, siuntimo kaina nėra grąžinama, nes pristatymas yra jau suteikta paslauga.

Jeigu Jūs pasinaudosite atsisakymo teise ir tai nėra susiję su prekės ar paslaugos neatitikimu sutarties sąlygoms, Jūs privalote padengti išlaidas, susijusias su prekės pristatymu.

Jei Jūs norite pasinaudoti savo teise atsisakyti prekės, atsižvelkite į sekančius dalykus:

  • Patikrinkite, bet nenaudokite prekės
  • Išsaugokite pilną prekės komplektaciją ir nepažeiskite originalios pakuotės (sandarią plastikinę pakuotę galima atsargiai atidaryti žirklėmis);
  • Yra daiktų, kurių negalima grąžinti: higienos reikmenys (pavyzdžiui, epiliatoriai, tualetai ir pan.).
  • Gautą prekę reikia grąžinti kartu su Atsisakymo forma.

Atsisakymo forma: Atsisakymas pildomas laisva forma.

 

Įmonė: Zinva SIA
Įm .k. 40003946631
PVM mokėtojo kodas LV40003946631
Parduotuvės adresas: Maskavas 418B, Ryga