Apie mus

Galima iki begalybės ginčytis, kuris automobilių ar mobiliųjų telefonų gamintojas geresnis, bet visi žino, kad geriausias metalo detektorių gamintojas pasaulyje - MINELAB. Jei apie tokius detektorius dar nesate girdėję, prisijunkite prie mūsų tinklalapio. Akivaizdu, kad jūs domitės metalo paieška ir nori įsigyti puikiai veikiantį, patikimą prietaisą. Radote būtent tai, ko jums reikėjo! Tai neabejodamas patvirtins kiekvienas, kas jau pajuto malonumą dirbti naudojant MINELAB detektorių.

Tai pirmasis tavo metalo detektorius?
Sveikiname ir netgi šiek tiek pavydime - jūs įžengėte į metalo ieškotojų pasaulį ir ateityje jūs patirsite daug laimingų ir nuostabių valandų. Dabar jums ypač svarbu išsirinkti tinkamiausią metalo detektorių, kad paieškų metu netektų nusivilti. Rekomenduojame paskambinti ar parašyti mūsų metalo detektorių specialistams, kurie padės išsirinkti detektorių, atitinkantį jūsų poreikius. 

Tai kas gi mes tokie?
Mūsų istorija prasidėjo, kai 1985 metais Australijoje buvo įkurta MINELAB Electronic kompanija, tai žodžių „mining laboratory“ (kalnų pramonės laboratorija) abreviatūra. Praėjus vos vieneriems metams buvo pagamintas pirmasis metalo detektorius - MINELAB GS 15000 Goldseeker. Jo populiarumas buvo toks milžiniškas, kad per kitus dvejus metus pardavėme 8 tūkstančius šio modelio metalo detektorius.

Vėlesniais dešimtmečiais tapome inovacinių paieškų technologijų atradėjais. - ADN (Automatinis dirvožemio nustatymas), daugiadažnė paieškų technologija, MPS (padidintas jautrumas). Per tuos metus MINELAB detektoriai tapo populiarūs Australijoje ir užsienio rinkose. Todėl 90-ųjų viduryje sukūrėme ir pagaminome Sovereign eXtra Sensitive (XS) - Pirmąjį multidažninį detektorių , kuriuo naudojantis galima ieškoti ne tik aukso, bet ir lobių, veikiantį pagal tą patį principą, tačiau po vandeniu - Excalibur.

Metalo detektorius, dabar žinomas E-Trac pavadinimu, pagaminome 2000 metais, sujungę jame visas šiuolaikiškiausias technologijas - AGT dirvožemio nustatymą, SK ekraną, pusiau automatinę jautrumo nustatymo sistemą, atnaujintą induktyvumo ir laidumo dvigubos diskriminacijos būdą, DoubleD ritę, multidažnumą. Tuomet jis buvo pavadintas Explorer XS (Explorer S).

2005 metais sukūrėme šiuolaikinių metalo detektorių lyderį - MINELAB X-Terra. Modelis tapo populiarus ir tokiu tebeliko todėl, kad jame sujungtos naudingiausios ankstesniųjų modelių technologijos, tačiau kaina sumažėjo net du kartus (todėl jis tapo lengviau prieinamas ieškotojams). Per pastaruosius 30 metų MINELAB įnešė į technologijas didžiausią inovacinį ir praktinį indėlį, negu bet kuris konkurentų gaminys ir pakėlė metalo apdirbimo pramonę į naują lygmenį. Mes turime ISO 9001 sertifikavimo.standartą.

Ir vis dėlto - kodėl mes geriausi?
Priežastis, kurios dėka mes visus tuos metus taip sėkmingai vystėmės ir augome tarptautinėje rinkoje - mūsų dėmesys kiekvienam mūsų gaminio naudotojui. metai iš metų mes glaudžiai bendradarbiaujame su klientais ir įdėmiai išklausome jų pageidavimus, kad galėtume palengvinti jų paieškas ir padėti aptikti radinius.

Dėl šios priežasties MINELAB įkūrė oficialią internetinę parduotuvę Lietuvai: norime būti kuo arčiau savo klientų ir apsaugoti juos nuo falsifikatų.

Minelab pranašumas tas, kad mes randame geriausią sprendimą kiekvienam klientui. Jei jūs patyręs ieškotojas ir domitės naujovėmis, tuomet jus tikrai sudomins Equinox 600 arba Equinox 800. modeliai.

Ieškote patikimumo ir bijote apsirikti? Pasirinkite legendinį X-Terra ir neapsiriksite. Norite pradžiuginti vaikus arba į paieškas sumanėte pasikviesti žmoną, jiems padovanokite GO Find -  metalo detektorių, kuriuo itin lengva naudotis. Tinklalapyje rasite Europoje populiarus mūsų prekių ženklo metalo detektorius ir jų aksesuarus. jei negalite išsirinkti modelio ir nežinote, kokių aksesuarų norėtumėte, drąsiai skambinkite mūsų specialistams!