Kodas: F300X2

Dvipusis paieškos magnetas 2x300 kg Black Magnet F300X2

Apibūdinimas

Dvipusis Black Magnet 2x300 kg – efektyvus magnetas paieškos darbams, pagamintas iš kokybiško boro, geležies ir neodimio lydinio. Pakelti sunkius daiktus iš vandens telkinio, tarpeklio ir šulinio dabar nebebus sudėtinga. Magnetas patikimai įveiks  krovinį statybos darbuose, gamyboje ir fermerių ūkiuose.

Didžiulė gaminio keliamoji galia sukuriama dviem 300 kg galingumo magnetais. Magnetas turi metalinius žiedus – įtvirtinimus horizontaliam ir vertikaliam krovinio kėlimui.

Neodimio magneto charakteristikos:
• Išlaiko sukibimo su kroviniu jėgą iki 300 kg.
• Pasižymi nedideliu išsimagnetinimo procentu (ne daugiau 2%).
• Gaminio svoris 2.280 kg, todėl nereikia naudoti papildomų svorių panardinimui į vandens telkinį.
• Virvės arba lyno pritvirtinimui numatytas tvirtas metalinis varžtas su žiedu.


Magnetas vandens telkiniui ilgą laiką išlaikys gelmėje rastą daiktą ir leis saugiai perkelti jį ant kieto paviršiaus. Su Dvipusis Black Magnet 2x300 kg pagalba iš vandens galima ištraukti stambius geležinius daiktus – armatūrą, seifus, Antrojo pasaulinio karo ginklus.
Paieškos magnetas yra daugiafunkcinis. Su jo pagalba lengva surinkti metalo šiukšles ruože po statybų arba namo nugriovimo, perkelti objektus erdvėje (atitinkamai pritvirtinus magnetą), paimti iš sunkiai pasiekiamų vietų daiktus iš  feromagnetinių lydinių.
Naudmenose ir daržuose magnetas lauko sąlygoms padės surinkti geležies šiukšles, kurios kenkia laukų technikos darbui ir gyvulių ganymui.
Paieškos darbai su magnetu iš neodimio visada bus sėkmingi. Originalų magnetą Black Magnet 2x300 kg galima nusipirkti mūsų parduotuvėje.

Norite nusipirkti paieškos 2in1 magnetą, kuris suteiktų Jums galimybę ieškoti du daiktus vienu metu (kiekvieno svoris iki  300 kg)? Tiesiog užsisakykite ir mūsų konsultantas susisieks su jumis.

 

DĖMESIO

  • Paieškos magnetus laikykite atokiau nuo elektros įrenginių.
  • Magnetai gali pažeisti pirštus daiktų pritraukimo metu.
  • Vaikai gali naudoti magnetus tik su suaugusiųjų priežiūra.

Funkcijos

Tipas Magnetai
Adhezija 2x300 kg
Skersmuo 97 mm
Svoris 2280 g
Aukštis 40 mm

● Galim 198 vnt.
75
Parduotuvėje galima nedelsiant!
Į krepšelį
Pristatymas
Kaina
Data
Mokėjimas
Internetinis ir banko pervedimas

Su bet kuriuo pristatymo būdu

Garantija 2 metai