Kodas: F80

Magnetinis ieškiklis 80 kg Black Magnet F80

Apibūdinimas

Upėje ar kitame vandens telkinyje paskandinote metalinį daiktą arba namuose nerandate kažko vertingo? Pasitelkite į pagalbą magnetą Black Magnet, kurio pritraukimo galia - net 80 kg.

80 kg galingumas – tai pradinis neodimio magnetų galingumas. Šiuo magnetu iš vandens telkinių galima ištraukti nedidelius daiktus. Specializuotiems paieškos darbams reikėtų rinktis galingesnius magnetus.

Neginčytinas neodimio magneto privalumas – pritraukti alyva ar benzinu išteptus daiktus. Su 80 kg galingumo magnetu lengvai rasite pamestus raktus, vinis, instrumentus, atsargines, iš plieno, špižiaus, nikelio pagamintas dalis.

Black Magnet galima panaudoti kaip magnetą lauko sąlygomis. Išvalyti nuo metalo laužo daržą, teritoriją aplink sodo sklypą, gėlių klombas bus labai nesunku!

Unikalios magneto savybės nepralenkiamos sudėtingomis paieškos sąlygomis. Sunkiai prieinamos vietos, gilūs grioviai, šuliniai tampa pasiekiami ieškotojams, turintiems neodimio magnetą.

Pagamintas kaip ieškiklis vandens telkiniuose Black Magnet yra atsparus korozijai. Šis gaminys veikia kaip metalo ieškiklis, tačiau juo metalo gaminius galima ne tik surasti bet ir ištraukti.

Ieškoti pamestų daiktų ar unikalių senovinių vertybių tapo daug paprasčiau ir įdomiau. Šis pomėgis primena žvejybą, tik vietoj meškerės užmetate Black Magnet.

Paieškas apvainikuos sėkmė, jei magnetą pasirinksite teisingai. Mūsų parduotuvės konsultantai rekomenduos jums tinkamą neodimio magnetą konkrečioms, tikslingoms paieškoms.

DĖMESIO

  • Paieškos magnetus laikykite atokiau nuo elektros įrenginių.
  • Magnetai gali pažeisti pirštus daiktų pritraukimo metu.
  • Vaikai gali naudoti magnetus tik su suaugusiųjų priežiūra.

Funkcijos

Tipas Magnetai
Adhezija 80 kg
Skersmuo 48 mm
Svoris 160 g
Aukštis 24 mm

● Galim 269 vnt.
17
Parduotuvėje galima nedelsiant!
Į krepšelį
Pristatymas
Kaina
Data
Mokėjimas
Internetinis ir banko pervedimas

Su bet kuriuo pristatymo būdu

Garantija 2 metai